Prezent dla naszych podopiecznych z KS INDRA

Od kilku lat sprawujemy opiekę fizjoterapeutyczną nad zawodnikami zespołu siatkówki na siedząco KS INDRA – Mistrzów Polski 2020 r., 2022!

Postanowiliśmy wspomóc naszą utytułowaną drużynę wyposażając ją w sprzęt nagłaśniający służący do zagrzewania do boju oraz ułatwiający prowadzenie wydarzeń sportowych, zwłaszcza tych na wolnym powietrzu.

Miło nam zacytować słowa podziękowania zamieszczone przez Zespół KS INDRA na jego profilu facebook. Słowa jakże ciepłe i pobudzające do pracy nad kondycją naszych Mistrzów 🙂

„Sukcesy KS Indra nie byłyby możliwe gdyby nie wsparcie ludzi o wielkich sercach. Gdyby nie wsparcie Partnerów, Darczyńców oraz Kibiców, nasz zespół nie mógłby startować w zawodach czy turniejach. WAS – ludzi wielkiego serca na naszej sportowej drodze jest wielu i każdemu z Was z osobna bardzo serdecznie dziękujemy. Są jednak tacy, bez których nic byśmy nie zdziałali. To oni „stawiają nas na nogi”, uzdrawiają nasze ręce, barki, plecy. Ich pomoc, wsparcie i dobre serce w naszym sportowym, codziennym życiu jest bezcenne. Katarzyna Bielaczyk i Jacek Bielaczyk – nasz partner, sportowe, fizjoterapeutyczne wsparcie na każdym kroku oraz ogromne serca NZOZ „REHA-MEDIC” Centrum Rehabilitacji! Dziękujemy! Bez Was byśmy nie dali rady! Nie mniej jednak, poza wsparciem fizjoterapeutycznym jest jeszcze ogrom pomocy ludzkiej. Rok zakończyliśmy cudownym wyróżnieniem i nagrodą od naszego partnera NZOZ „REHA-MEDIC” Centrum Rehabilitacji. Dzięki głośnikowi jaki od Was otrzymaliśmy, będziemy o Was pamiętać również w szatni, tuż przed rozgrywkami. A play lista, która już tworzy się w kuluarach wśród zawodników zagrzeje nie tylko mięśnie, ale też i serca do walki o kolejne trofea w siatkówce na siedząco w nowym sezonie. Dzięki odpowiedniemu nagłośnieniu będziemy jeszcze lepiej słyszalni na kolejnych imprezach plenerowych typu Indra Cup czy Indra Cup Plaża, które już kiełkują w naszych Indrowych sercach jako pomysły na przyszły sezon. Katarzyna Bielaczyk, Jacek Bielaczyk, NZOZ „REHA-MEDIC” Centrum Rehabilitacji dziękujemy z całego serca!”

Autor: mgr Katarzyna Bielaczyk
Autor: mgr Katarzyna Bielaczyk

Pasję „stawiania na nogi” realizuję od ponad 22 lat. Początkowo jako wychowawca w Domu Dziecka w Szamotułach później w poznańskich klinikach i SPZOZ w Szamotułach. W 1999 roku założyłam własną firmę NZOZ REHA-MEDIC Centrum Rehabilitacji, którą z powodzeniem rozwijam do dziś.

Skip to content