dr Anna Różańska-Kirschke

Numer Prawa Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty: 29282 (https://kif.info.pl/rejestr/)

Radość z pomocy „we wstawaniu” to mój napęd do szukania kolejnych sposobów na osiąganie celów terapii. Od 22 lat pracuję z pacjentami kardiologicznymi i internistycznymi. Od 2004 do 2018 roku pracowałam w Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Chorób Wewnętrznych w poznańskim szpitalu klinicznym Uniwersytetu Medycznego. Równolegle prowadziłam zajęcia z przedszkolakami i seniorami, dydaktyczne ze studentami. 

W mojej pracy szczególne miejsce zajmuje pomoc w powrocie do aktywności ruchowej osób, które długo były unieruchomione lub ich aktywność była ograniczona, mają współistniejące choroby i nie wiedzą jak zaplanować bezpieczne treningi. Opieka fizjoterapeutyczna nad kobietą w ciąży, okresie połogu i kiedy pojawiają się kłopoty związane z pracą mięśni w obrębie małej miednicy. 

Powrót do sprawności fizycznej, również po ciąży, praca nad sylwetką, podczas gubienia nadprogramowej ilości kilogramów, poprawa koordynacji ruchowej, równowagi w zaciszu salki terapeutycznej. Indywidualnie i grupowo. Zapraszam

Skip to content