Sylwia Odwrot

              Nauczycielka zumby

Jestem instruktorem Zumba® Fitness oraz członkiem ZIN™ – Zumba Instructor Network od kwietnia 2014 roku. Uwielbiam prowadzić swoje zajęcia a powód jest prosty: każda klasa jest super zabawą!

Obecnie mam licencję na nauczanie : Zumba®, Zumba Gold®, Zumba® Kids & Kids Jr. Taniec to jedna z moich pasji którą mogę pielęgnować prowadząc zajęcia i zarażać nią innych ludzi. Dołącz do mnie gwarantuję, że będziesz się świetnie bawić!

Zumba® – to kompletny program treningowy który zawiera wszystkie elementy ćwiczeń: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, soca, samba, tango, flamenco), ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.

Z informacji na stronie internetowej Zumba Fitness LLC wynika, że w cotygodniowych zajęciach Zumby uczestniczy ponad 15 milionów osób, a realizowane są one w około 200000 miejscach w 180 krajach.

Korzyści: program Zumba® z całą gamą różnych zajęć, dostępny jest dla dzieci, dorosłych, seniorów. Trening taki pozwala spalić do 1000 kcal na godzinę w zależności od rodzaju i intensywności treningu. Zumba® -jest dobrym narzędziem do utrzymania prawidłowej wagi pomaga w odchudzaniu ale co najważniejsze w poprawie samopoczucia i mobilności.

Zajęcia prowadzą osoby z licencją otrzymaną po ukończeniu odpowiednich szkoleń. Legalność swojego instruktora można sprawdzić w bazie danych na oficjalnej stronie www.zumba.com po wpisaniu jego danych.